Gram Altın ALTIN 499.495
Polisim Dergisi

  18 aylık çocuğu hamam böcekleriyle aynı kafeste yatıran aile: Kafes evimizden daha temiz

  Haziran ayında, Tennessee HAMAM BÖCEKLERİ İLE AYNI YERDE YAŞIYORLARDI Brown çifti ve dede Brown, 18 aylık çocuklarını evlerinin bahçesinde …

  Reklam
  18 aylık çocuğu hamam böcekleriyle aynı kafeste yatıran aile: Kafes evimizden daha temiz

  Haziran ayında, Tennessee

  HAMAM BÖCEKLERİ İLE AYNI YERDE YAŞIYORLARDI

  Brown çifti ve dede Brown, 18 aylık çocuklarını evlerinin bahçesinde bulunan 4*4’lük bir kafesin içine kapattı. Talihsiz çocuk, hamam böcekleri ve yılanlarla aynı yerde yaşamaya başladı.

  KENDİ İDRARININ ÜZERİNDE YATIYORDU

  İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, çocuğun kendi idrarı içinde olduğunu ve tüm zeminin idrarla kaplı olduğunu hayretler içinde gördü. Aynı zamanda görgü tanıkları kafesin içinin hamam böceği ile dolu olduğunu da söyledi. Çocuğun yalnızca birkaç oyuncağı olduğu ve bir battaniyesinin bile olmadığı görüldü.

  “KAFES EVİMİZDEN DAHA TEMİZ”

  WKRN’nin haberine göre; aile çocuğun kafeste yaşamasını ‘önemsiz’ bir şey olarak göstermeye çalıştı. Aynı zamanda düşük gelirli bir aile için kafesli alanında adeta bir oyun parkı olduğunu iddia ettiler. Ailenin avukatları çocuğa yalnızca kızarıklık teşhisi konduğunu iddia ederken, Çocuk Hizmetleri Departmanı kurbanın saç örneklerinden alınarak yapılan testlerde esrarda bulunan THC maddesinin bulunduğunu söyledi.

  “HAYATIM BOYUNCA BÖYLE BİR ŞEY GÖRMEDİM”

  Olay yerine gidenlerden biri olan Şerif Belew, Haziran ayında gazetecilere verdiği demeçte, “Buradaki tüm yasa uygulama deneyimleriyle, bizi gerçekten şok eden bir şey bulmak zor, ancak bunu daha önce hiç görmedim ve buradaki beyefendilerin bunu daha önce hiç görmediklerini garanti edebilirim” diyerek yaşadığı şoku anlattı.


  Reklam
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ