Gram Altın ALTIN 436.158
Polisim Dergisi

  65 saat sonra enkazdan kurtarılan Elif’in depremin simgesi olan karesini fırsata dönüştürdüler! Tepkiler çığ gibi

  Bir e-ticaret sitesinde geçtiğimiz cuma günü İzmir’de meydana gelen depremle ilgili satışa sürülen ürünler sosyal medyada gündem oldu. DEPREMİN …

  Reklam
  65 saat sonra enkazdan kurtarılan Elif’in depremin simgesi olan karesini fırsata dönüştürdüler! Tepkiler çığ gibi

  Bir e-ticaret sitesinde geçtiğimiz cuma günü İzmir‘de meydana gelen depremle ilgili satışa sürülen ürünler sosyal medyada gündem oldu.

  DEPREMİN SİMGESİ OLMUŞTU

  Depremden 65 saat sonra kurtarılan ve mucize olarak adlandırılan minik Elif, ambulansa götürülürken kendisini taşıyan görevlilerden birinin parmağını sıkıca tutmuştu. O ana ait kare ise depremin simgesi olmuştu. Söz konusu şirkette satış yapan bir firma ise simge haline gelen o kareyi çeşitli ürünlere basarak satışa sundu.

  TEPKİLER SONRASI KALDIRDILAR

  Sosyal medyada ise birçok kullanıcı acının fırsata çevrildiğini ve bu yapılanın etik olmadığını öne sürdü. Tepkilerin ardından ürünler internet sitesinden kaldırıldı. Açıklamada, “Geri bildiriminiz ve duyarlılığınız için çok teşekkür ederiz. Hassasiyetinizi paylaşıyoruz. Ürünün satıcısı uyarılmış ve ürünler hızlıca satıştan kaldırılmıştır. Bu tür hassas konularda gerekli işlemlerin her zaman yapılacağına emin olabilirsiniz” ifadeleri yer aldı.

  Duruma gösterilen tepkilerden bazıları:

  Reklam
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ