Gram Altın ALTIN 498.957
Polisim Dergisi

  ABD Başkanı Trump’ın oğlu Barron’ın da koronavirüse yakalandığı, First Lady’in yazısında ortaya çıktı

  Geçen haftalarda ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melania Trump’ın koronavirüse yakalandığı duyurulurken, ikili geçirdikleri tedavi sürecinden …

  Reklam
  ABD Başkanı Trump’ın oğlu Barron’ın da koronavirüse yakalandığı, First Lady’in yazısında ortaya çıktı

  Geçen haftalarda ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melania Trump’ın koronavirüse yakalandığı duyurulurken, ikili geçirdikleri tedavi sürecinden sonra sağlığına kavuştu. Melania Trump, Beyaz Saray internet sitesinde, “Covid 19 ile kişisel tecrübem” başlıklı bir yazı kaleme alarak yaşadıklarını anlattı.

  “KORKTUĞUM BAŞIMA GELDİ”

  Melania Trump, oğlu Barron’ın da testinin pozitif çıkması ile “korktuğunun başına geldiğini” söyledi. Sonrasındaki süreci, “Şanslıydık ki, o güçlü bir genç çocuk ve semptom göstermedi” diyerek anlattı.

  Melania Trump, hastalığı taşıdıklarını öğrenmeleri sonrası, “doğal olarak aklım hemen oğluma gitti” dedi. 14 yaşındaki Barron’ın ilk testinin negatif geldiğini ancak sonrasında yapılan testte sonucun pozitif olduğunu öğrendiklerini söyledi.

  “BİRLİKTE VAKİT GEÇİRDİĞİMİZ İÇİN MUTLUYUM”

  Barron Trump’ın semptom göstermeden virüsü atlattığını söyleyen First Lady, “Bir anlamda bunu aynı zamanda yaşamış olmaktan ve birlikte vakit geçirip, birbirimizle ilgilenerek geçirdiğimiz için mutluyum” dedi.

  “BİR HIZ TRENİ GİBİYDİ”

  Melania Trump yazıda, kendi semptomlarına ilişkin de açıklamalarda bulundu. Yaşadığı süreci “Semptomlardan oluşan bir hız treni gibiydi” diye tanımlayan Trump, vücut ağrıları, öksürük ve halsizlik yaşadığını anlattı.

  İLAÇ ANLAMINDA DAHA DOĞAL BİR YOL SEÇTİM”

  Tedavisi konusunda ise, “İlaç anlamında ben daha doğal bir yol izlemeyi tercih ettim, vitaminler ve sağlıklı gıdalar aldım” dedi. Hastalıkla ilgili kendisini en çok etkileyen şeyin ise “Arkadaşlık, aile, iş ve doğru olduğuna inandığım şeyler hakkında daha dikkatli düşünme fırsatı yakalamak” olarak tanımladı.

  Trump, yapabileceği en kısa sürede görevlerine döneceğini de kaydetti.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ