Gram Altın ALTIN 495.289
Polisim Dergisi

  ABD’den Türkiye’ye seyahat kararı

  ABD Dışişleri Bakanlığı, kendi vatandaşlarına yaptığı “küresel seyahat uyarısı” listesinde Türkiye’nin durumunu güncelledi. COVID-19 salgını …

  Reklam
  ABD’den Türkiye’ye seyahat kararı

  ABD Dışişleri Bakanlığı, kendi vatandaşlarına yaptığı “küresel seyahat uyarısı” listesinde Türkiye’nin durumunu güncelledi.

  COVID-19 salgını nedeniyle vatandaşlarına dikkatli olmaları uyarısında bulunan bakanlık, Türkiye’nin bazı bölgelerinde COVID-19 riskinin arttığını ve mecburi bir seyahat durumunda bakanlık tarafından yayımlanan tavsiyelerin dikkate alınmasını istedi.

  ABD Dışişleri Bakanlığı, ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi (CDC) ile yapılan istişarenin ardından mart ayında ilan ettiği ve vatandaşlarına uluslararası seyahat yapmamaları tavsiyesinde bulunurken birçok ülkeyi “küresel seyahat uyarısı” listesinde 3’üncü seviyeye çekmişti.

  Terör olayları nedeniyle listeye eklenen 12 il listeden çıkarıldı

  Ayrıca açıklamada, olası terör olayları nedeniyle Şırnak ve Hakkari illeri ile Suriye’ye 10 kilometre uzaklıktaki bölgeler için 4’üncü seviye olan “gitmeyin” uyarısı yapıldı.

  Diğer yandan 6 Ağustos’taki açıklamada yer alan Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kilis, Mardin, Şanlıurfa, Siirt, Tunceli ve Van illeri için yapılan uyarının son güncellemede kaldırılması dikkati çekti.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ