Gram Altın ALTIN 460.905
Polisim Dergisi

  Acıbadem Okulları’nın ELT Konferansı için geri sayım

  İngilizce öğretimini en önemli hedefleri arasında belirleyerek bu alandaki başarısını her yıl artıran Acıbadem Okulları, öğretmen eğitimine …

  Reklam
  Acıbadem Okulları’nın ELT Konferansı için geri sayım

  İngilizce öğretimini en önemli hedefleri arasında belirleyerek bu alandaki başarısını her yıl artıran Acıbadem Okulları, öğretmen eğitimine verdiği önem ve değeri ELT Konferans aracılığı ile gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor.

  Acıbadem ELT Konferansı yenilikçi öğretim uygulamaları, yaratıcı fikirler ve yaratıcı öğrenme teknikleri ile hem sınıf içinde, hem çevrimiçi öğrencilere öğrencinin özne olduğu bir öğrenme ortamı sağlamada eğitimcileri desteklemeyi amaçlıyor.

  Bu yılın teması olan ‘Make the Connection Happen’ konulu konferansta alanlarında uzman ve uluslararası tanınırlığa sahip konuşmacılar, dünyanın her yerinden katılacak eğitimcilerle fikirlerini, deneyimlerini paylaşacak ve uzaktan öğretim sürecinde öğrenme etkinliklerini daha verimli, heyecanlı ve öğrenmeye merak uyandıracak düzeye getirmek getirmek için dijital platformları öğretim teknikleri için birleştirmenin yeni yollarını keşfedecekler.

  ELT Konferansımız 19 Aralık 2020 Cumartesi günü saat 10:00-14:15 saatleri arasında Streamyard platformu üzerinden yapılacaktır.

  Katılım için; https://acibademelt.org/

   

  Reklam
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ