Gram Altın ALTIN 460.346
Polisim Dergisi

  Almanya’da yabancılara karşı ön yargıları yıkan reklam filmi

  Almanya’da bir süpermarket zincirinin, reklam filmi sosyal medyanın gündemine oturdu. Duygusal bir fon müziği eşliğinde çekilen reklam filminde …

  Reklam
  Almanya’da yabancılara karşı ön yargıları yıkan reklam filmi

  Almanya’da bir süpermarket zincirinin, reklam filmi sosyal medyanın gündemine oturdu.

  Duygusal bir fon müziği eşliğinde çekilen reklam filminde, Türk komşularına karşı mesafeli ve ön yargılı davranan yaşlı Alman, Türk komşularının çocuklarının oynarken ses çıkarmasına kızıyor ve kendisine ikram edilen baklavayı almıyor.

  Noel için kapısını süsleyip çam ağacı hazırlayan yaşlı Alman, kendisine gelen bir telefonla yeni tip koronavirüse yakalandığını öğreniyor ve yıkılıyor.

  TÜRK KOMŞULARIN SÜRPRİZİ

  Tek başına yaşayan Alman komşularının Noel süslemelerini kaldırıp kapıya “Kovid-19 hastası olduğunu” belirten yazı astığını gören Türk komşuları ona bir sürpriz yaparak güzel bir Noel yemeği hazırlayıp, tepsiyi de süsleyerek kapısına bırakıp zile basıyor. Hasta adam kendisine yapılan ve çocukların getirdiği bu sürpriz karşısında duygusal anlar yaşıyor.

  “EN GÜZEL ŞEY DOST EDİNMEK”

  Almanca başlayan reklam müziğinin “Dünyada en güzel şey dost edinmek” şeklinde Türkçe sözlerle biten reklam filmi gerek Alman gerek Almanya’da yaşayan Türkler tarafından sosyal medyada büyük beğeni kazandı.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ