Gram Altın ALTIN 437.71
Polisim Dergisi

  Analistler ralli yapan Bitcoin’de 20 bin dolar bekliyor

  Bitcoin, ABD seçimlerindeki belirsizlik ve pandemiye yönelik korkuların gölgesinde yüzde 9.2 değer kazanarak Ocak 2018’den bu yana en yüksek …

  Reklam
  Analistler ralli yapan Bitcoin’de 20 bin dolar bekliyor

  Bitcoin, ABD seçimlerindeki belirsizlik ve pandemiye yönelik korkuların gölgesinde yüzde 9.2 değer kazanarak Ocak 2018’den bu yana en yüksek seviyeyi ulaştı ve 15.301 dolar seviyesini gördü. Bitcoin’in belirsizlik zamanlarında portföylerin çeşitlendirilmesinde kullanılabileceği, bu nedenle Avrupa’daki karantinalar veya ABD seçim sonuçlarının gecikmesi gibi olayların yükselişini destekleyebileceği belirtiliyor.

  Fundstrat Global Advisors LLC teknik stratejisti Rob Sluymer, geçen ay yayımladığı bir notta, Haziran 2019’un en yüksek seviyesini 13.800 dolardan gördükten sonra, bir sonraki direncin 20.000 dolar civarında olduğunu söyledi.

  Kripto para birimi dünyası volatil olması ile tanındığından ve Bitcoin’in büyük düşüşlerden önce, özellikle Aralık 2017 ve 2019 ortalarında, parabolik hareketler izlediği de düşünüldüğünde birçok stratejist ve yatırımcı bu duruma şüpheyle bakarken yine de, bazı analistler kripto para biriminin yükselişinin devam etmeye hazır olduğunu düşünüyor.

  Reklam
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ