Polisim Dergisi

  Azerbaycan’da operasyona katılan askerler için mobil ikmal noktaları kuruldu

  Ermenistan işgali altındaki toprakları geri almak için mücadele eden Azerbaycan ordusu, askerlerinin ihtiyaçlarını eksiksiz yerine getiriyor …

  Reklam
  Azerbaycan’da operasyona katılan askerler için mobil ikmal noktaları kuruldu

  Ermenistan işgali altındaki toprakları geri almak için mücadele eden Azerbaycan ordusu, askerlerinin ihtiyaçlarını eksiksiz yerine getiriyor.

  Bu kapsamda cephedeki askerler için mobil ikmal noktaları oluşturuldu. Görüntüler, Azerbaycan Savunma Bakanlığı tarafından paylaşıldı.

  CEPHEDEKİ ASKERLERE TAM DESTEK

  Tüm dikkatlerin askeri personel temini ve donatılması konularına toplandığı, bunların derhal çözülmesi için sahada tüm faaliyetlerin yürütüldüğü kaydedildi.

  24 SAAT MÜHİMMAT VE GIDA TEMİNİ

  Bakanlık, personelin askeri teçhizat, mühimmat, yakıt, gıda ve envanter temininin ilgili daire ve servisler tarafından günün 24 saati kesintisiz olarak yapıldığını bildirdi.

  Bu amaç doğrultusunda, harekat alanı yakınında mobil lojistik destek ve sosyal hizmet noktalarının oluşturulduğu aktarıldı.

  Reklam
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ