Gram Altın ALTIN 494.692
Polisim Dergisi

  BAE’nin Etihad Havayolları’ndan İbranice adımı

  Birleşik Arap Emirlikleri’nin Etihad Hava Yolları, şirketin hizmetlerini sunarken benimsediği diğer uluslararası dillere İbranice ekledi …

  Reklam
  BAE’nin Etihad Havayolları’ndan İbranice adımı

  Birleşik Arap Emirlikleri’nin Etihad Hava Yolları, şirketin hizmetlerini sunarken benimsediği diğer uluslararası dillere İbranice ekledi.

  Şirketin web sitesinde yeni bir İbranice versiyonunu başlatıldı.

  Olay ardından İsrail Dışişleri Bakanlığı’na bağlı Arapça İsrail adlı sosyal medya hesabı, Etihad’ın yeni bir İbranice ile olan sitenin linki ve ekran görüntüsü paylaştı.

  “TEBRİKLER”

  Arapça İsrail sayfası, aynı paylaşımda Etihad Hava Yolları’nı tebrik ederek “BAE Etihad Havayolu, İsrail’in ve BAE’nin halkı arasında bağlantıları güçlendirmek için İbranice bir web sitesi başlatıyor. Etihad’ın aldığı adımla iyi ve takip edilecek bir model oldu. Tebrikler.” ifadelerini kullandı.

  Öte yandan İsrail ile Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) arasındaki ilişkilerin tamamen normalleştirilmesine yönelik Abraham Anlaşmaları, 15 Eylül tarihinde ABD’nin başkenti Washington DC’de bulunan Beyaz Saray’da imzalanmıştı.

  İsrail parlamentosunda yapılan oylama ile Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ile varılan ilişkilerin normalleştirilmesi anlaşması oy çokluğuyla onaylanmıştı.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ