Gram Altın ALTIN 496.512
Polisim Dergisi

  Bakan Albayrak: Bulunan kuyunun yanında iki katman daha var

  Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, NTV’de katıldığı bir programda açıklamalarda bulunuyor. Bakan Albayrak’ın açıklamalarından öne çıkanlar …

  Reklam
  Bakan Albayrak: Bulunan kuyunun yanında iki katman daha var

  Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, NTV’de katıldığı bir programda açıklamalarda bulunuyor.

  Bakan Albayrak’ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

  Tarihi önemli bir dönemde bu yayını gerçekleştiriyoruz. Cuma günü Türkiye’nin sadece ekonomi açısından değil siyasi açıdan da önemli bir gündü. Türkiye bir eksen dönüşümü, yeni merkez Türkiye diye ifade ettim. Türkiye’nin enerjideki bağımsızlığı, Türkiye’nin siyasi bağımsızlığına da etki ettiği bir süreci başlattık. Cuma günü de önemli bir süreç, gurur vericiydi. Türkiye’nin tamamında güzel bir hava aldı.

  320 milyar metreküp olarak söylenen ilk kuyunun fazı, bu kuyunun gerisinde 2 katman daha var.Yüzde 30’luk bir pazarlık avantajı sağlayacağız.

  TPAO bugünkü kapasitesiyle bu gazı oradan çıkararak onu işleyecek en hızlı sürede 2023 olarak belirttik. TPAO en hızlı şekilde çıkaracak yapıya sahip. 2023 hedefi gerçekçi bir süredir.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ