Gram Altın ALTIN 458.482
Polisim Dergisi

  Beyaz Saray, Joe Biden öncesi dezenfekte edilecek

  ABD’de başkan seçilen Joe Biden ve yardımcısı Kamala Harris, Ocak 2021’de Beyaz Saray’da görevi Başkan Donald Trump ve yardımcısı Mike Pence’ten …

  Reklam
  Beyaz Saray, Joe Biden öncesi dezenfekte edilecek

  ABD’de başkan seçilen Joe Biden ve yardımcısı Kamala Harris, Ocak 2021’de Beyaz Saray’da görevi Başkan Donald Trump ve yardımcısı Mike Pence’ten devralacak.

  Koronavirüs salgını kaynaklı 16 milyonu aşkın vaka ve 305 binden fazla ölümün yaşandığı ABD’de Biden göreve başlamadan önce Beyaz Saray’ın derinlemesine temizlenmesi kararlaştırıldı.

  BEYAZ SARAY’DA DERİNLEMESİNE TEMİZLİK

  Seçimi kazanmasının ardından ilk iş olarak koronavirüsle mücadele ekibi kuran Biden, Trump’ın görevden ayrılmasının ardından Beyaz Saray’ın tamamen dezenfekte edilmesini istedi.

  The Hill’in haberine göre, Trump’ın ailesi, kampanya ekibi ve idare personelinin koronavirüse yakalanmasının ardından böyle bir karar alındığına dikkat çekildi. Donald Trump ve  eşi Melania Trump, geçen ekim ayında koronavirüse yakalanmıştı.

  HER YER DEZENFEKTE EDİLECEK

  ABD Genel Hizmetler Yönetimi (GSA) tarafından görevlendirilecek bir ekibin, Beyaz Saray’da insan elinin değdiği her yeri dezenfekte edeceği kaydedildi.

  Joe Biden göreve başlamadan önce temizlenecekler arasında mobilyalar, kapı kolları, merdiven korkulukları ve ışık düğmeleri yer alıyor. Ayrıca kalmış olması muhtemel damlacıkları gidermek için dezenfektan sisleme yapılacağı belirtildi.

  PERSONELİN BÜYÜK BÖLÜMÜ EVDEN ÇALIŞABİLİR

  Öte yandan Biden’ın ekibi, sahada çalışmak üzere yalnızca “iskelet personel” bulundurmayı planlarken, geri kalanların ise evden çalışmasının düşünüldüğü aktarıldı.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ