Gram Altın ALTIN 500.067
Polisim Dergisi

  Beyaz Saray önünde toplanan göstericilerden Ermenistan’a baskı yapın çağrısı

  Ermenistan’ın, Azerbaycan’a karşı tutunduğu işgalci ve saldırgan tutum devam ederken, dünyanın birçok yerinde Ermenistan’a tepki gösterildi. Son …

  Reklam
  Beyaz Saray önünde toplanan göstericilerden Ermenistan’a baskı yapın çağrısı

  Ermenistan’ın, Azerbaycan‘a karşı tutunduğu işgalci ve saldırgan tutum devam ederken, dünyanın birçok yerinde Ermenistan’a tepki gösterildi. Son olarak ABD’nin başkenti Washington’daErmenistan’ın Azerbaycan topraklarına yönelik saldırıları ve Dağlık Karabağ’ı işgali protesto edildi.

  Göstericiler Azerbaycan, Türkiye ve ABD bayrakları ile Beyaz Saray‘ın önünde geldi ve Azerbaycan için sloganlar attı. Ermenistan’ın işgalci ve saldırgan tutumunu eleştiren dövizler taşıyan eylemciler, ABD yönetimine Ermenistan’ın işgalci tavırlarına ve sivillere yönelik saldırılarına son vermesi için baskı yapması çağrısında bulundu.

  BÜYÜKELÇİLİK BİNASI ÖNÜNE GİDİLDİ

  Beyaz Saray’ın önündeki eylemin ardından Türkiye’nin Washington’daki büyükelçilik binasının önüne giden grup, sevgi gösterisinde bulundu. Büyükelçilik yetkilileri, eylemcilerle selamlaşarak Türkiye’nin Azerbaycan’a yönelik desteğini vurguladı.

  Kaynak: Anadolu Ajansı / Yasin Öztürk

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ