Gram Altın ALTIN 511.197
Polisim Dergisi

  Beyaz Saray: Trump’ın COVID-19 testi negatif

  ABD Başkanı Donald Trump’ın doktoru, Trump’a arka arkaya günlerde yapılan koronavirüs (COVID-19) testlerinin sonucunun “negatif” olduğunu duyurdu …

  Reklam
  Beyaz Saray: Trump’ın COVID-19 testi negatif

  ABD Başkanı Donald Trump’ın doktoru, Trump’a arka arkaya günlerde yapılan koronavirüs (COVID-19) testlerinin sonucunun “negatif” olduğunu duyurdu. 

  Beyaz Saray, Trump’ın Doktoru Sean Conley’in COVID-19 tedavisine Beyaz Saray’da devam eden Trump’ın son sağlık durumuna ilişkin hazırladığı notu basınla paylaştı.

  Trump’ın son COVID-19 testleri hakkında kendisine çok sayıda soru geldiğine işaret eden Conley, “Trump’a arka arkaya günlerde Abbottt BinaxNOW antijen testiyle yapılan COVID-19 testlerinin sonucu negatif çıktı.” ifadesini kullandı. 

  Bu testin şu andaki durumunu belirlemek adına, Başkanın izolasyon döneminde kullanılmadığını belirten Conley, “Trump’ın şu anki durumuna karar vermek için antijen testleriyle birlikte, ek klinik ve laboratuvar veriyi de kullandık.” açıklamasını yaptı. 

  Conley, yaptıkları tetkiklerin ve ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezinin (CDC) rehberleri sonucunda, Trump’ın diğer kişilere hastalık bulaştırmayacağı kanısında olduklarını da vurguladı. 

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ