Gram Altın ALTIN 496.538
Polisim Dergisi

  Biden’den siber güvenlik için milyarlarca dolarlık harcama tasarısı

  Petrol fiyatlarının geçen hafta yükselişine neden olan ABD boru hattına yönelik siber saldırının ardından ABD Başkanı Joe Biden siber güvenlik …

  Reklam
  Biden’den siber güvenlik için milyarlarca dolarlık harcama tasarısı

  Petrol fiyatlarının geçen hafta yükselişine neden olan ABD boru hattına yönelik siber saldırının ardından ABD Başkanı Joe Biden siber güvenlik için milyarlarca dolarlık harcama önerisi sunuyor.

  Bloomberg News’in elde ettiği ve bugün Beyaz Saray’ın açıklaması açıklanması beklenen belgelere göre 2 trilyon dolarlık Amerikan İstihdam Planında enerji sistemlerinin modernleştirilmesi ve siber güvenlik standartlarını karşılaması için 20 milyar dolarlık, yüksek riskli bölgelerde siber güvenlik hedeflerinin karşılanması için 2 milyar dolarlık harcama yapılması öneriliyor.

  Beyaz Saray yetkilileri Senato’daki Cumhuriyetçilerle bu önerileri içeren altyapı planı için müzakerelerde bulunuyor. Mart ayı sonunda açıklanan altyapı harcamaları planı siber güvenlik harcamalarını içermiyordu.

  Biden, Colonial Pipeline saldırısından sonra 12 Mayıs’ta siber güvenliği güçlendirmek için yeni bir kararname imzalamıştı.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ