Gram Altın ALTIN 442.437
Polisim Dergisi

  CNN Türk’te canlı yayında kavga: Sen aptal, şapşal bir adamsın

  Tüm dünyanın odak noktasındaki konulardan biri ABD seçimleri oldu. ABD’de 3 Kasım’da yapılan başkanlık seçiminin sonuçları henüz daha …

  Reklam
  CNN Türk’te canlı yayında kavga: Sen aptal, şapşal bir adamsın

  Tüm dünyanın odak noktasındaki konulardan biri ABD seçimleri oldu. ABD’de 3 Kasım‘da yapılan başkanlık seçiminin sonuçları henüz daha netleşmezken programlarda seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunuluyor. Dün CNN Türk‘te Hande Fırat‘ın sunduğu programda da ana gündem maddesi ABD seçimleri oldu.

  Programın en dikkat çeken bölümlerinden biri ise Takvim Gazetesi Ankara Temsilcisi Zafer Şahin ile gazeteci Razi Canikligil arasındaki tartışma oldu. Şahin, Canikligil’i ABD vatandaşı olduğu için ABD anayasasına el basarak yemin etmekle itham edince Canikligil tepki gösterdi.

  “SEN APTAL, ŞAPŞAL BİR ADAMSIN”

  Canikligil Şahin’e “Sen öyle dar zihniyetli bir adamsın ki yurt dışında yaşayan milyonlarca insanı zan altında bırakıyorsun. Sen aptal, şapşal bir adamsın” dedi.

  “TEBRİK EDİYORUM SEVİYENİ GÖSTERDİN”

  Zafer Şahin ise, “Sana yazıklar olsun, bak seviyeni gösterdin. Razi seni tebrik ediyorum, seviyeni gösterdin” ifadelerini kullanarak Razi Canikligil’e tepki gösterdi.

  “BEN BÖYLE SEVİYESİZ BİR PROGRAMDA BULUNAMAM”

  Tartışma büyüyünce, Razi Canikligil “Ben böyle seviyesiz bir programda bulunamam” diyerek yayını terk etti.

  “BURAYA KADARMIŞ”

  Canikligil daha sonra sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak, “Hepinizden özür dilerim, günlerdir zor dayandım. Buraya kadarmış” ifadelerini kullandı.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ