Polisim Dergisi

  Cyberpunk 2077 oyuncuları Sony’den para iadesi alamıyor

  Geliştiriciliğini ve yayımcılığını CD Projekt Red’in yaptığı Cyberpunk 2077, 10 Aralık’ta bilgisayar ve konsollar için çıkış yapmıştı …

  Reklam
  Cyberpunk 2077 oyuncuları Sony’den para iadesi alamıyor

  Geliştiriciliğini ve yayımcılığını CD Projekt Red’in yaptığı Cyberpunk 2077, 10 Aralık’ta bilgisayar ve konsollar için çıkış yapmıştı.

  Özellikle konsol tarafında fazlasıyla kötü bir preformans sergileyen Cyberpunk 2077, neden geliştirilme sürecinde birçok kez ertelendiğini de göstermiş oldu.

  Gelen tepkilere daha fazla dayanamayan CD Projekt Red, PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcılarının oyunu iade etmesine izin vermişti.

  SONY PARA İADESİ YAPMIYOR

  Sony, geliştirici şirketin oyunun iade edilebileceğini açıklamasına rağmen iade kabul etmiyor. PlayStation kullanıcıları, Sony’nin destek ekibinden aldıkları ve oyunun iade için uygun olmadığını söyleyen mesajları sosyal medyada paylaşıp tepkilerini dile getiriyor.

  Sony, oyunu iade etmek isteyen kullanıcılara gönderdiği e-postada, “CD Projekt Red şu anda hataları ve çökmeleri düzeltmek ve Cyberpunk 2077’nin genel oyun deneyimini iyileştirmek için yamalar ve güncellemeler üzerinde çalışıyor.” diyerek, oyunculara beklemeleri gerektiğini söylüyor.

  Geliştirici, geri ödeme almada sorun yaşayan müşteriler için bir e-posta yardım hattı oluşturdu. CD Projekt Red ve Sony arasındaki bu anlaşmazlığın kısa süre içinde çözülmesi bekleniyor.

  Instagram:

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ