Gram Altın ALTIN 495.289
Polisim Dergisi

  Elon Musk son evini de satışa çıkarıyor

  Elon Musk attığı bir tweet’te “son kalan evimi de satmaya karar verdim. Orada daha büyük bir aile yaşamalı, orası özel bir yer” ifadesini …

  Reklam
  Elon Musk son evini de satışa çıkarıyor

  Elon Musk attığı bir tweet’te “son kalan evimi de satmaya karar verdim. Orada daha büyük bir aile yaşamalı, orası özel bir yer” ifadesini kullandı.

  Musk bu ay başında attığı bir tweet’te tek evinin San Francisco Bay’de olduğunu ve bazı etkinlikler için kiralandığını belirtmişti.

  49 yaşındaki Musk, servetiyle ilgili yapılan eleştiriler sonrası bir yıl önce evlerini satma kararı almış, birkaç gün sonra da California’daki iki evini satışa çıkarmıştı.

  Geçen hafta New York merkezli araştırmacı gazetecilik kuruluşu ProPublica, Elon Musk, Amazon CEO’su Jeff Bezos ve Berkshire Hathaway CEO’su Warren Buffett gibi zenginlerin düşük gelir vergisi ödediğini belirtmişti.

  Habere göre Musk 2018 yılında hiç gelir vergisi ödemedi, 2015 ve 2017’de ise 70 bin dolardan az vergi ödedi. Musk haberin ardından California’da daha fazla gelir vergisi ödeyeceğini duyurdu.

  Musk geçen sene SpaceX’in roketlerini geliştirdiği Texas Boca Chica’da 50 bin dolara ev kiraladı.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ