Gram Altın ALTIN 437.71
Polisim Dergisi

  Ermeni askerleri Şuşa’daki bir evde çay ve yiyeceklerini bırakarak kaçtı

  Ermenistan’ın Azerbaycan’a saldırmasıyla başlayan çatışmalar 41’inci gününe girdi. Sivil yerleşim yerlerine yapılan saldırının ardından kendisini …

  Reklam
  Ermeni askerleri Şuşa’daki bir evde çay ve yiyeceklerini bırakarak kaçtı

  Ermenistan’ın Azerbaycan‘a saldırmasıyla başlayan çatışmalar 41’inci gününe girdi. Sivil yerleşim yerlerine yapılan saldırının ardından kendisini savunmaya geçen Azerbaycan, sahadaki Ermeni unsurlarını püskürtmeyi başardı ve 200’den fazla yerleşim yerini Ermenistan işgalinden kurtardı.

  Azerbaycan’ın ilerleyişini durduramayan Erivan yönetimi, Azerbaycan’ın Şuşa’ya yaklaşmasıyla birlikte iyice köşeye sıkışırken, Rusya‘dan talep ettiği desteği de bulamadı. Şuşa’yı, Karabağ‘ın kalbi olarak nitelendiren Ermeniler bu bölgeyi kaybetmemek adına cephede uğraş verse de Azerbaycan ordusu karşısında duramadı.

  AZERBAYCAN ASKERLERİ ŞUŞA’NIN DIŞ MAHALLELERİNDEKİ EVLERDE İNCELEME YAPTI

  Aliyev, “Şuşa işgalden kurtarılmadan yaptığımız operasyon yarım kalır” dedikten kısa bir süre sonra Azerbaycan askerlerinin Şuşa’ya girdiği görüntüler paylaşılmaya başlandı. Paylaşılan bu görüntülerden kısa süre sonra Azerbaycan askerlerinin Şuşa’nın dış mahallelerinde yaptığı incelemeler de kameralara yansıdı.

  ÇAYLARINI İÇEMEDEN KAÇMIŞLAR

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ