Gram Altın ALTIN 495.289
Polisim Dergisi

  Fatih sondaj gemisinin flamasındaki sembol merak konusu oldu

  Türkiye’nin Karadeniz’deki ilk milli derin deniz sondajını gerçekleştiren Fatih sondaj gemisi, Sakarya Gaz Sahası’nda 320 milyar metreküp doğal …

  Reklam
  Fatih sondaj gemisinin flamasındaki sembol merak konusu oldu

  Türkiye’nin Karadeniz‘deki ilk milli derin deniz sondajını gerçekleştiren Fatih sondaj gemisi, Sakarya Gaz Sahası’nda 320 milyar metreküp doğal gaz rezervi keşfetti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğal gaz müjdesinin ardından sondaj yapılan gemi olan Fatih’in flaması oldukça dikkat çekti. Flamanın üzerindeki sembolle Fatih Sultan Mehmed’in İstanbul’a girişinin betimlendiği düşünülüyor.

  FATİH’İN İSTANBUL’A GİRİŞİ

  Flamanın üzerindeki görüntü İtalyan ressam Fausto Zonaro’nun “Fatih Sultan Mehmed’in İstanbul’a girişi” tablosunu hatırlattı.

  “PERSONEL MORALİ İÇİN YAPILABİLİYOR”

  Konuyla ilgili RS FM’de Atilla Güner’le Akşam Postası’na bilgi veren denizciler, “Pek bilinen bir sembol değil ama bazen geminin adını temsilen personel morali için bu tip şeyler yapılır” dedi.

  Reklam
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ