Gram Altın ALTIN 494.625
Polisim Dergisi

  Hindistan’da bir kadından 54 kilogram tümör çıkarıldı

  Yeni Delhi’de Indraprastha Apollo Hastanelerinde 18 Ağustos’ta yapılan 3 buçuk saatlik operasyonla çıkarılan tümörün 52 yaşındaki kadının …

  Reklam
  Hindistan’da bir kadından 54 kilogram tümör çıkarıldı

  Yeni Delhi’de Indraprastha Apollo Hastanelerinde 18 Ağustos’ta yapılan 3 buçuk saatlik operasyonla çıkarılan tümörün 52 yaşındaki kadının ağırlığının neredeyse yarısı kadar olduğu ifade edildi.

  SON AYLARDA HIZLA ŞİŞMANLADI

  Kadının son aylarda hızla şişmanlayarak 106 kilograma kadar çıktığı, nefes almakta, yürümekte zorlandığı ve karın bölgesinde geçmeyen ağrılarının olduğu belirtildi.

  Ameliyat ekibinden Arun Prasad, “30 yılı aşkın süren cerrahi deneyimim sırasında bir kişinin vücut ağırlığının neredeyse yarısı kadar bir tümörün varlığına hiç rastlamamıştım.” değerlendirmesini yaptı. Geleneksel cerrahi yöntemle çıkarılan tümörün iyi huylu olduğu belirtildi. Tümörün, bugüne kadar dünyada çıkarılan en büyük yumurtalık uru olduğu düşünülüyor.

  Kaynak: AA

  Reklam
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ