Gram Altın ALTIN 437.71
Polisim Dergisi

  İngiliz medyasından Putin iddiası: Ocak ayında görevi bırakacak

  İngiliz medyasından Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ilgili çarpıcı bir iddia geldi. Daily Mail’in Moskova’daki kaynaklardan elde ettiği …

  Reklam
  İngiliz medyasından Putin iddiası: Ocak ayında görevi bırakacak

  İngiliz medyasından Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ilgili çarpıcı bir iddia geldi.

  Daily Mail’in Moskova’daki kaynaklardan elde ettiği bilgilere dayandırılan haberde, 68 yaşındaki Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in, 2012 yılından bu yana Parkison hastalığının pençesinde olduğu ve ocak ayının sonunda devlet başkanlığı görevini bırakacağını ileri sürüldü.

  HASTALIK BELİRTİSİ SAĞ KOLUNDA ÇIKTI

  Haberde, Putin’in zaman zaman sağ kolunda beliren bulguların Parkinson hastalığına işaret ettiği belirtildi.

  Putin hakkında geçtiğimiz yıllarda, Parkinson hastası olduğuna dair birçok kez iddia ortaya atılırken, söz konusu iddialar Britanya Tıp Dergisi tarafından incelendi.

  Yapılan incelemelerde, Putin’in sağ kolunda asimetrik olarak azaltılmış bir kol salınımı olduğu ve bulgunun Parkinson hastalığının bir belirtisi olduğu ifade edildi.

  ÖMÜR BOYU SENATÖR

  Rus medyası RT’ye göre ise hafta başında Putin’in ömür boyu senatör olmasını sağlamak için yasa tasarısının hızlıca hazırlandığı açıklandı.

  RT’de yer alan habere göre tasarı “Rusya’da nihai bir iktidar geçişi için zemin hazırlandığının bir işareti” olarak yorumlandı.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ