Gram Altın ALTIN 420.95
Polisim Dergisi

  İngiltere’de koronavirüs raporu Kışın 85 bin kişi daha ölebilir

    İngiltere’de faaliyet gösteren Acil Durumlar için Bilimsel Danışma Grubu‘nun (SAGE) koronavirüs ile ilgili yaptığı araştırma sonucu ülkede …

  Reklam
  İngiltere’de koronavirüs raporu Kışın 85 bin kişi daha ölebilir

   

  İngiltere’de faaliyet gösteren Acil Durumlar için Bilimsel Danışma Grubu‘nun (SAGE) koronavirüs ile ilgili yaptığı araştırma sonucu ülkede paniğe neden oldu.

  SAGE raporuna göre,  kış aylarında 85 bin kişi daha koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirebiliceği ifade edildi.

  Araştırmada, İngiltere ve Galler’de, koronavirüs nedeniyle 81 binden fazla ölüm ve ayrıca koronavirüsle ilgili olmayan nedenlerden 27 binden fazla ölüm gerçekleşebileceği ifade edildi. İskoçya’da 2 bin 600, İrlanda’da ise 1900 doğrudan virüs kaynaklı ölüm gerçekleşebileceğinin altı çizildi.

  “EN KÖTÜ SENARYOYA HAZIRLIK”

  İngiliz hükümetinden ismi açıklanmayan bir kaynak, BBC’ye yaptığı açıklamada, “Sorumlu bir hükümet olarak, makul en kötü durum senaryosu da dahil olmak üzere çok çeşitli senaryolar için planlar yapıyor ve hazırlanmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

  İNGİLTERE’DE SON DURUM

  İngiltere’de son açıklanan verilere göre 331 bin 644 kişi koronavirüse yakalandı. Ülke genelinde 41 bin 486 kişi virüs kaynaklı nedenlerden hayatını kaybetti. Ülkede kaç kişinin koronavirüsten iyileştiği ise paylaşılmıyor.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ