Polisim Dergisi

  İngiltere’de koronavirüs salgınında son 77 günün en yüksek vaka sayısı açıklandı

  İngiltere’de koronavirüs salgını yeniden yükselişe geçti… 12 HAZİRAN’DAN BU YANA GÖRÜLEN EN YÜKSEK RAKAM İngiltere Sağlık Bakanlığı’ndan …

  Reklam
  İngiltere’de koronavirüs salgınında son 77 günün en yüksek vaka sayısı açıklandı

  İngiltere’de koronavirüs salgını yeniden yükselişe geçti…

  12 HAZİRAN’DAN BU YANA GÖRÜLEN EN YÜKSEK RAKAM

  İngiltere Sağlık Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, ülkede virüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 12 artarak 41 bin 477’ye ulaştı.

  Son 24 saatte 1522 yeni vaka tespit edildi. Bu, 1541 vakanın saptandığı 12 Haziran’dan bu yana görülen en yüksek günlük rakam oldu. Toplam vaka sayısı ise 330 bin 368’e yükseldi.

  SAĞLIK BAKANLIĞI, GÜNLÜK ÖLÜ SAYILARINI YAYINLAMAYI DURDURMUŞTU

  Sağlık Bakanı Matt Hancock, İngiltere’de Kovid-19 kaynaklı ölümlere ait verilerin nasıl kaydedildiğine dair acil inceleme çağrısında bulunmuştu.

  Kovid-19 nedeniyle günlük ölüm sayılarına ilişkin verilerin yayımlanması 17 Temmuz’dan bu yana durdurulmuştu.

  Günlük ölü sayılarının Kovid-19 testi pozitif çıkan tüm hastalar üzerinden hesap edildiği, test tarihi ile ölüm tarihi arasında geçen sürenin hesaba katılmadığı, bu nedenle günlük ölü sayılarının çarpıtılabileceğine yönelik iddiaların olduğu kaydedilmişti.

  Bunun üzerine, Kovid-19 testi pozitif çıkan ve testten sonraki 28 gün içinde ölenlerin sayısının duyurulacağı açıklanmıştı.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ