Gram Altın ALTIN 418.409
Polisim Dergisi

  İstanbul Teknik Universitesi’nin en başarılı 8 öğrencisi Arnavutluk’tan

  İstanbul Teknik Universitesi (İTÜ) 2019-2020 lisans mezunları dereceleri açıklandı. Listede dikkat çeken bir detay yer aldı. Geçtiğimiz eğitim …

  Reklam
  İstanbul Teknik Universitesi’nin en başarılı 8 öğrencisi Arnavutluk’tan

  İstanbul Teknik Universitesi (İTÜ) 2019-2020 lisans mezunları dereceleri açıklandı. Listede dikkat çeken bir detay yer aldı. Geçtiğimiz eğitim-öğretim döneminde İTÜ’nün en başarılı 8 öğrencisi Arnavutluk vatandaşlarından oldu.

  BİRİNCİLİĞİ DÖRT ÖĞRENCİ PAYLAŞTI

  Listeye göre bu sene okul birinciliğini dört öğrenci paylaştı. İTÜ 2019-2020 dönemi lisans birincileri 3,99 not ortalaması ile Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’nden Emiljo Mehillaj, İnşaat Mühendisliği’nden Bianka Pajo, Ekonomi’den Sigela Muharremi ve Alueda Kuka oldu. Okul ikinciliğini ise 3,96 ortalama ile Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’nden Arlind Billa ve Moleküler Biyoloji ve Genetik’ten Xhoela Bame paylaştı. Okul üçüncüsü de 3,94 ortalama ile İnşaat Mühendisliği’nden Alket Çiku oldu.

  LİSTEYE ARNAVUTLUK VATANDAŞLARI DAMGA VURDU

  Listede okulun en başarılı 8 öğrencisinin de Arnavutluk’tan olması dikkat çekti. Bir önceki sene 4 ortalama ile okul birincisi olan Ida Gjergji de Arnavutluk’tandı.

  Arnavutluk Başkonsolosu Blerta Kadzadej

  BAŞKONSOLOS’TAN TEBRİK

  Başarılı olan Arnavut öğrencileri, Arnavutluk Başkonsolosu Blerta Kadzadej da kutladı. Kadzadej, “İstanbul Teknik Üniversitesi 2019-2029 eğitim öğretim yılının en yüksek ilk 8 derecesine sahip olan Arnavut öğrencilerini en içten duygularımla tebrik ederim. Hepimizi gururlandırıyorsunuz” ifadelerini kullandı.

  İTÜ’nün en başarılı 10 öğrencisi şöyle:

  Reklam
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ