Gram Altın ALTIN 496.576
Polisim Dergisi

  İYİ Partili vekil, doğal gaz keşfine inanmadı: Milletimizle alay etmeyin

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Müjde” olarak duyurduğu Türkiye tarihinin en büyük doğal gaz keşfine muhalefet cephesinden farklı yorumlar gelmeye …

  Reklam
  İYİ Partili vekil, doğal gaz keşfine inanmadı: Milletimizle alay etmeyin

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Müjde” olarak duyurduğu Türkiye tarihinin en büyük doğal gaz keşfine muhalefet cephesinden farklı yorumlar gelmeye devam ediyor.

  “AZİZ MİLLETİMİZLE ALAY ETMEYİN”

  Konuyla ilgili son olarak İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır‘dan dikkat çeken bir yorum geldi. Tüm Türkiye’yi sevince boğan doğal gaz keşfine inanmadığını belirten Dikbayır, “Türkiye tarihinin en büyük doğalgaz keşfi değil bu; 18 yıllık iktidarda, sık sık, lazım oldukça, seçim yaklaştıkça, özetle; Türkiye tarihinin ‘EN ÇOK KEŞFEDİLEN’ doğalgaz yatağı bu… 8’inci müjde bu… Tek fark, adı Tuna1’di, Sakarya olmuş… Yeter artık! Aziz Milletimizle alay etmeyin” ifadelerini kullandı.

  İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır

  AĞIRALİOĞLU İSE TEŞEKKÜR ETTİ

  İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu ise Karadeniz’de bulunan doğal gaz rezervine ilişkin yaptığı açıklamada “Türkiye Cumhuriyeti’nin yarınları adına milletin bu kadar zor günlerinde bir nebze olsun rahatlığına sebep olacak böyle güzel bir habere katkısı olan herkese bütün kalbimizle teşekkür ediyoruz.” dedi.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ