Gram Altın ALTIN 495.289
Polisim Dergisi

  İzmir’deki ormanlık alanlarda piknik ve konaklama yasağı

  İzmir İli Orman Yangınları Mücadele Komsiyonu, İzmir Vali Yardımcısı Mustafa Yıldız başkanlığında toplandı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi …

  Reklam
  İzmir’deki ormanlık alanlarda piknik ve konaklama yasağı

  İzmir İli Orman Yangınları Mücadele Komsiyonu, İzmir Vali Yardımcısı Mustafa Yıldız başkanlığında toplandı.

  Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

  31 EKİM’E KADAR YASAK GETİRİLDİ

  “21 Ağustos-31 Ekim tarihleri arasında ormanlarda piknik yerleri dışında piknik ve konaklama yapılması yasaktır. Bu husus İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü ve Orman Bölge Müdürlüğü ekiplerince takip edilecektir. Yangın sezonu boyunca piknik yapılacak yerlerin listesi ilgililere verilecektir.


  MANGAL, SEMAVER, ATEŞ YAKILMASI…

  18 Mart 2020’de alınan karar ile belirlenen piknik ve mesire yerlerinde, ormanlık alanlarda önceden belirlenerek ilan edilen kamp yerleri hariç olmak üzere, 31 Ekim 2020’ye kadar mangal, semaver ve ateş yakılmasına saat 20.00’den sonra müsaade edilmeyecektir.”

  “KARAR VE TEDBİRLERE UYUN” ÇAĞRISI

  Yangın yönünden tehlikeli alanların yanı sıra mutlaka korunması gerekli bölgelere girişlerin orman köylerinde yaşayanlar ve orman işinde çalışanlar haricinde yasaklandığı kaydedilen açıklamada, alınan karar ve tedbirlere tüm ilgililer ile vatandaşların hassasiyetle uymaları gerektiği vurgulandı.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ