Gram Altın ALTIN 498.769
Polisim Dergisi

  Joe Biden: Delta varyantının çözümü var

  Biden, Beyaz Saray’da yaptığı konuşmada COVID-19 aşı çalışmalarını değerlendirdi. Biden, “150 günde 300 milyon doz aşıya ulaştık. Bu çok önemli …

  Reklam
  Joe Biden: Delta varyantının çözümü var

  Biden, Beyaz Saray’da yaptığı konuşmada COVID-19 aşı çalışmalarını değerlendirdi. Biden, “150 günde 300 milyon doz aşıya ulaştık. Bu çok önemli bir kilometre taşı” ifadelerini kullandı.

  Bu rakamlara ulaşmalarının şans eseri olmadığını, bilim insanlarının, şirketlerin, hükümetin, yerel yönetimlerin ve Amerikan halkının çabasının bir sonucu olduğunu belirten ABD Başkanı, “26 eyalet ve başkent Washington, şu anda yetişkinlerin yüzde 70’ini aşılama hedefine ulaşmış durumda. 26 eyalet ve başkent Washington, yetişkinlerinin yüzde 50’sinden fazlasını tamamen aşıladı. Salgının başından bu yana en düşük günlük ölüm sayılarına ulaştık.” diye konuştu.

  ABD’deki artan aşılama oranlarıyla hayatın da büyük oranda normale döndüğüne işaret eden Biden, şunları söyledi:

  “Arkadaşlar, geçen yılkinden çok farklı bir yaza doğru gidiyoruz. Bu yaz keyif yazı olacak. En başından beri söz verdiğim gibi bunu başaracağız.”

  Delta varyantının elimizde çözümü var

  Biden hala aşılanmamış kişilerin ölüm ve hastalığı yayma riski olduğuna işaret ederek, “Delta varyantı çok kolay bulaşıyor, ölüm riskini artırıyor ve genç insanlar için tehlikeli. Ancak iyi haber şu ki elimizde çözümü var. Bilim ve veriler gayet net. Bu varyantlardan korunmanın en iyi yolu, tamamen aşılanmak.” değerlendirmesinde bulundu.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ