Gram Altın ALTIN 500.659
Polisim Dergisi

  Joe Biden: Senato için yarışıyorum

  Joe Biden, Ohio’da düzenlediği bir seçim etkinliğinde konuştu. Yaptığı seçim etkinliğinde, seçilmesi durumunda ABD’nin krizlerden daha kolay …

  Reklam
  Joe Biden: Senato için yarışıyorum

  Joe Biden, Ohio’da düzenlediği bir seçim etkinliğinde konuştu.

  Yaptığı seçim etkinliğinde, seçilmesi durumunda ABD’nin krizlerden daha kolay çıkabileceğini belirterek, “Biliyorsunuz, birlik olmamız lazım. Benim Demokrat olarak Senato için yarışmamın nedeni de bu.” ifadelerini kullandı.

  Öte yandan, Biden’ın Ohio’ya gitmeden önce gazetecilere yaptığı açıklamada da bir dönem Massachusetts Valisi olan Mitt Romney’in adını hatırlayamaması da aynı gün içinde eleştirildiği ikinci konu oldu.

  “UYKUCU JOE BUGÜN ÇOK KÖTÜ BİR GÜN GEÇİRDİ”

  ABD Başkanı Donald Trump ise rakibine Twitter üzerinden yüklenerek, “Uykucu Joe bugün çok kötü bir gün geçirdi. Mitt Romney’in adını hatırlamadı, ABD Senatosu için aday olduğunu söyledi, hangi senatoda olduğunu unuttu. Bunların herhangi birini ben yapsaydım, yarışta saf dışı bırakılırdım.” eleştirisinde bulundu.

  Reklam
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ