Gram Altın ALTIN 437.323
Polisim Dergisi

  Joe Biden: Ülkenin kalbinde mavi duvar inşa ettik

  ABD’de başkanlık seçimlerinde oylamalar bitti, birçok eyalette sonuçlar açıklandı. Ancak 5 eyalette halen sonuçlar belli olmuş değil …

  Reklam
  Joe Biden: Ülkenin kalbinde mavi duvar inşa ettik

  ABD’de başkanlık seçimlerinde oylamalar bitti, birçok eyalette sonuçlar açıklandı. Ancak 5 eyalette halen sonuçlar belli olmuş değil.

  Cumhuriyetçi aday Başkan Donald Trump ile Demokratların adayı Joe Biden arasındaki seçim yarışı, bu kez karşılıklı açılan davalara, yapılan demeçlere ve posta yoluyla gönderilen oy pusulalarının sayıldığı sabırlı bir bekleyişe yerini bıraktı.

  “KAZANACAĞIMI GÖREBİLİRSİNİZ”

  264 delege alarak kazanmaya çok yakın olan Joe Biden, yeni yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

  “Kazandığımı ilan etmek için burada değilim. Ancak net bir çoğunlukla kazanacağımı görebilirsiniz. Süreç devam ediyor. Amerika’nın dört bir yanında seçmenlerin desteğini almaktan çok büyük bir gurur duyuyorum. Dört yıl önce kaybettiğimiz ülkenin kalbini oluşturan eyaletlerde yeniden kazandık. Mavi duvar inşa ettik. Seçim oylarının sayılması çok yavaş ilerliyor. Ancak bunlar sadece rakamlar değil. Bunlar seçmenler. Bunlar temel vatandaşlık haklarını ve iradelerini gösteren insanların sesleri.”

  “TÜM OYLAR SAYILACAK, ABD İLERLEMEYE DEVAM EDECEK”

  Reklam
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ