Gram Altın ALTIN 452.299
Polisim Dergisi

  Kaleseramik Ar-Ge Merkezi’ne uluslararası akreditasyon

  Tüm ürün gruplarına Çevresel Ürün Deklarasyonu (EPD) belgesi alan Kaleseramik’in Ar-Ge Merkezi laboratuvarları, TÜRKAK tarafından akredite edildi …

  Reklam
  Kaleseramik Ar-Ge Merkezi’ne uluslararası akreditasyon

  Tüm ürün gruplarına Çevresel Ürün Deklarasyonu (EPD) belgesi alan Kaleseramik’in Ar-Ge Merkezi laboratuvarları, TÜRKAK tarafından akredite edildi.

  Kaleseramik’ten yapılan açıklamaya göre, Ocak 2019’da TÜRKAK tarafından uluslararası geçerliliği olan TS EN ISO 17025-Laboratuvar Yeterlilik Belgesi’ni alan Kaleseramik’in akredite kapsamı genişletildi.

  Yeni akreditasyon ile birlikte Kaleseramik Ar-Ge Merkezi laboratuvarlarının yapacağı seramik nihai ürün testlerinin, atık su ve ham madde kimyasal analiz sonuçlarının ulusal ve uluslararası ölçekte geçerliliği olacak.

  Sektördeki öncü rolünü güçlü Ar-Ge çalışmalarıyla destekleyen ve 1973 yılında başlattığı ilk sistematik araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla, bugünkü Ar-Ge’nin temellerini atan Kaleseramik, sürdürülebilirlik ve yenilikçilik odağıyla; atıkların önlenmesi, ham maddeden son ürüne malzeme ve süreç iyileştirmeleri, sektöre yön verecek inovatif ürünlerin tasarımı ve geliştirilmesi gibi birçok proje yürütüyor.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ