Gram Altın ALTIN 437.71
Polisim Dergisi

  Kontrolmatik, 3.6 milyon euroluk iş aldı

  Kontrolmatik Teknoloji, Aksa Enerji’ye verdiği 3.6 milyon euroluk anahtar teslim proje teklifinin kabul edildiğini duyurdu. Şirket, sözleşme …

  Reklam
  Kontrolmatik, 3.6 milyon euroluk iş aldı

  Kontrolmatik Teknoloji, Aksa Enerji’ye verdiği 3.6 milyon euroluk anahtar teslim proje teklifinin kabul edildiğini duyurdu. Şirket, sözleşme görüşmelerinin sonuçlarını paylaşacağını açıkladı.

  Kontrolmatik Teknoloji’den KAP’a yapılan açıklamada şöyle denildi: “Şirketimizin, Aksa Enerji Üretim A.Ş.’ ne ait, Antalya’da kurulu ve Özbekistan Taşkent’e Taşınacak olan toplam 240MW büyüklüğündeki Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali için “110 kV Substation; Kontrol ve Koruma Sistemi, Haberleşme Sistemi, Elektrik ve Mekanik Ekipmanları, Mühendislik, Kurulum Test ve Devreye Alma dahil Anahtar Teslim İşleri” kapsamında Aksa Enerji Üretim A.Ş.’ne verdiği vergiler hariç 3.650.000 Euro tutarındaki teklif kabul edilmiş olup sözleşme görüşmelerine başlanmıştır. Sözleşme görüşmelerinin olumlu ya da olumsuz şekilde tamamlanması sonrasında gerekli açıklamalar yatırımcılarımız ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.”

  Reklam
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ