Gram Altın ALTIN 457.213
Polisim Dergisi

  MEB Yarıyıl Tatili ne zaman başlayacak? 15 tatil ne zaman başlayacak?

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, uzun zamandır okulları tekrar açmak istediğini fakat pandemi dolayısıyla açamadıklarını duyuruyordu. Yapılan son …

  Reklam
  MEB Yarıyıl Tatili ne zaman başlayacak? 15 tatil ne zaman başlayacak?

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, uzun zamandır okulları tekrar açmak istediğini fakat pandemi dolayısıyla açamadıklarını duyuruyordu. Yapılan son açıklamada, okullar yeni bir karar alınana kadar 4 Ocak 2021’ye kadar kapalı kalacak. şimdi de öğrencilerin aklında yeni bir soru oluştu: Okullarda Yarıyıl tatili ne zaman başlayacak? 15 tatil ne zaman olacak?

  YARIYIL TATİLİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

  Pandemi dolayısıyla evlerinde online ortamda ders gören öğrenciler yarıyıl tatilinin ne zaman olacağını merak ediyor. Bu dönemde yapılacak olan yarıyıl tatilinde, çevrim içi ortamda verilen dersler durdurulacak ve öğrenciler tatil yapacak. Peki yarıyıl tatili ne zaman başlayacak? Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre 25 Ocak 2021 tarihinde yarıyıl tatili verilecek. Sömestr tatili 25 Ocak 2021 ve 5 Şubat 2021 tarihleri arasında olacak. Şimdilik 4 Ocak’a kadar kapalı olan okulların, yarıyıl tatili sonrasında açılıp açılmayacağını ise Covid-19 salgınının seyri gösterecek. Bir sonraki Milli Eğitim Bakanlığı ara tatili ise 12-16 Nisan 2021 tarihleri arasında olacak.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ