Gram Altın ALTIN 495.591
Polisim Dergisi

  Michelin Türkiye’de üst düzey atamalar

  Lastik üreticisi Michelin, Türkiye operasyonlarında önemli değişikliklere imza attı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, üst düzey iki atamanın …

  Reklam
  Michelin Türkiye’de üst düzey atamalar

  Lastik üreticisi Michelin, Türkiye operasyonlarında önemli değişikliklere imza attı.

  Şirketten yapılan açıklamaya göre, üst düzey iki atamanın gerçekleştiği Michelin Türkiye’de, Gözde Alpaslan Pazarlama Direktörlüğüne, Pınar Erçal ise İnsan Kaynakları Direktörlüğüne atandı.

  Michelin, Türkiye’deki pazarlama ve insan kaynakları operasyonlarında önemli değişiklikler hayata geçirdi. İki üst düzey atamanın gerçekleştiği Michelin Türkiye’de, pazarlama direktörlüğü görevini Gözde Alpaslan üstlenirken; İnsan Kaynakları Direktörü ise Pınar Erçal oldu.

  Gözde Alpaslan

  Gerçekleştirilen atama ile nisan ayı itibarıyla Michelin’in Türkiye’de pazarlama faaliyetlerinin başına geçen Alpaslan, Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu.

  Ardından Harvard Üniversitesi’nde Uluslararası Kamu Yönetimi üzerine master yaptı. Kariyeri boyunca farklı sektörlerin pazarlama stratejilerine yön veren Alpaslan, bundan sonra Michelin Türkiye’nin pazarlama faaliyetlerini yürütecek.

  Pınar Erçal 

  Michelin Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğüne getirilen olan Erçal ise, Marmara Üniversitesi’nde ekonomi lisansının ardından Galatasaray Üniversitesi’nde Lojistik ve Pazarlama Yönetimi yüksek lisansını tamamladı.

  Michelin Türkiye’de son olarak Lojistik Müdürü olarak görev alan Erçal, haziran ayı itibariyle İnsan Kaynakları Direktörü olarak atandı

  Reklam
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ