Gram Altın ALTIN 456.136
Polisim Dergisi

  Reddit halka arza hazırlanıyor

  Geçen dönemde küresel sermaye piyasalarının gündeminde ilk sıralarda yer alan Gamestop çılgınlığının ortasındaki platform Reddit halka arza …

  Reklam
  Reddit halka arza hazırlanıyor

  Geçen dönemde küresel sermaye piyasalarının gündeminde ilk sıralarda yer alan Gamestop çılgınlığının ortasındaki platform Reddit halka arza hazırlanıyor.

  New York Times’ın haberine göre sosyal haber ve tartışma sitesi Reddit tarafından yapılan açıklamada, Reddit’in halka arzı öncesi Drew Vollero’yu şirketin ilk finans müdürü olarak göreve getirdikleri kaydedildi

  Dünyanın en popüler sitelerinden biri olan Reddit halka arz etmeyi planladıklarını açıkladı.

  “Reddit halka açılacak mı?” sorusunu yanıtlayan Reddit’in CEO’su Steve Huffman, “Bunu düşünüyoruz ve çalışmalar bu yöne doğru ilerliyor.” açıklamasını yaptı.

  Finans müdürü olarak göreve getirilen 55 yaşındaki Vollero’nun daha önce Mattel, Snap ve Allied Universal gibi şirketlerin finans departmanlarında görev aldığı biliniyor. Vollero’nun Reddit’teki görevinin, finansal stratejileri geliştirmek, denetimi sağlamak ve şirketin halka arz sürecini yönetmek olduğu açıklandı.

  Huffman, Reddit’in halka arzı konusunda planlanmış bir takviminin olmadığını söylemesine rağmen, Vollero’nun ataması ile 15 yaşındaki şirketin finansal operasyonlarının Twitter ve Facebook’un halka arz süreçlerine benzer bir şekilde yürütüleceği biliniyor.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ