Gram Altın ALTIN 436.946
Polisim Dergisi

  Rekabet Kurumu’ndan Sahibinden.com’a soruşturma

  Rekabet Kurumu’ndan yapılan açıklamada, Sahibinden.com internet sitesinin 6. maddeyi ihlal edip etmediğine yönelik soruşturmanın 15 Ekim’de …

  Reklam
  Rekabet Kurumu’ndan Sahibinden.com’a soruşturma

  Rekabet Kurumu’ndan yapılan açıklamada, Sahibinden.com internet sitesinin 6. maddeyi ihlal edip etmediğine yönelik soruşturmanın 15 Ekim’de açıldığı kaydedildi.

  Açıklamaya göre, “Sahibinden Bilgi Teknolojileri Paz. ve Tic. A.Ş.’nin, vasıta ve emlak alanlarında sunduğu çevrim içi platform hizmetleri kapsamındaki uygulamalarının 4054 sayılı Kanun’un 6. maddesini ihlal ettiği iddiasını ele alan Rekabet Kurulu; 27.02.2020 tarih ve 20-12/147-M sayılı kararıyla yürütülmekte olan soruşturmada incelenen dönem sonrasına ilişkin olarak, vasıta ve emlak alanlarında sunduğu çevrim içi platform hizmetleri kapsamındaki uygulamalarının 4054 sayılı Kanun’un 6. maddesini ihlal edip etmediğinin tespitine yönelik olarak Sahibinden Bilgi Teknolojileri Paz. ve Tic. A.Ş. hakkında soruşturma açılmasına, 15.10.2020 tarih, 20-46/627-M sayı ile karar verdi.” ifadeleri kullanıldı.

  www.haberturk.com

  Reklam
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ