Gram Altın ALTIN 510.87
Polisim Dergisi

  Sinan Oğan: Ermeni toplumunda büyük bir yıkım var

  Habertürk kanalında Küpra Par’ın sunduğu, Açık ve Net programına konuk olan Sinan Oğan Ermeni vatandaşlarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu …

  Reklam
  Sinan Oğan: Ermeni toplumunda büyük bir yıkım var

  Habertürk kanalında Küpra Par’ın sunduğu, Açık ve Net programına konuk olan Sinan Oğan Ermeni vatandaşlarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

  “ERMENİ TOPLUMUNDA BÜYÜK BİR YIKIM VAR”

  Ermenilerin büyük bir yıkım içinde olduklarını belirten Oğan, “”Ermeniler Dağlık Karabağ meselesinde forumlarda yazıyorlar. Birincisi, Ermeni toplumunda büyük bir yıkım var ve bu psikolojik yıkım, Ermeni iktidarını da çok ciddi bir şekilde etkiliyor. Onlarda da zaten benzer bir yıkım var ve şunlar ifade ediliyor.

  ” ‘AZERBAYCANLILARA İLK BOMBAYI ATTIKTAN SONRA TOPLANANLARA İKİCİ BOMBAYI ATIN’ DİYORLAR”

  Düşüne biliyor musunuz? Bakıyorsunuz önünde doktor, profesör, öğretmen ünvanı olan insanlar şunu öneriyor bu forum sitelerinde.. Niye ciddiye alıyorsunuz diyeceksiniz. Bir tane olsa almazsınız ama çok sayıda var. Diyorki ‘Gence gibi sivil yerleşim yerlerine ilk bombayı attıktan sonra, toplananlara ikinci bombayı atın.’ diyorlar. Bu kadar ciddi psikolojik bir yıkım halindeki bir toplulukla karşı karşıyayız.


  “İNTİKAMI TÜRK VE AZERBAYCANLI DİPLOMATLARA SALDIRARAK ALALIM”

  Şunları söylüyorlar ‘Madem Karabağ’da biz yeniliyoruz, intikamını Türk ve Azerbaycanlı diplomatlara saldırarak alalım.’ diyorlar. Bunun dikkate alınması gereken bir tehdit olduğu kanaatindeyim.” İfadelerinde bulundu.

  ERMENİSTAN’IN SALDIRILARINDA 61 SİVİL HAYATINI KAYBETTİ

  Ayrıca, Ermenistan’ın, Azerbaycan’daki sivil yerleşimlere top ve füzelerle düzenlediği saldırılarda bugüne kadar 61 sivil hayatını kaybetti, 282 sivil yaralandı.

  Ermenistan’ın saldırılarında 1846 ev, 90 apartman, 341 kamu binası kullanılamaz hale geldi.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ