Gram Altın ALTIN 442.915
Polisim Dergisi

  Şırnak’ta, İzmir’deki depremzede çocuklar için oyuncak kampanyası

  Şırnak Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde, kent genelindeki okullarda okuyan öğrenciler, İzmir’deki depremzede çocuklar için oyuncak kampanyası …

  Reklam
  Şırnak’ta, İzmir’deki depremzede çocuklar için oyuncak kampanyası

  Şırnak Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde, kent genelindeki okullarda okuyan öğrenciler, İzmir’deki depremzede çocuklar için oyuncak kampanyası başlattı.

  Şehr-i Nuh Mahallesi’ndeki Şükrü Geliş İmam Hatip Ortaokulunda yapılan etkinlikte, öğrenciler kampanya kapsamında oyuncaklarını öğretmenlere teslim etti.

  YÜZLERCE OYUNCAK TOPLANDI

  Başlatılan kampanyada şu ana kadar toplanan yüzlerce oyuncak, kargo ile İzmir’e, depremde evleri zarar gören çocuklar için gönderilecek.


  “ÇOCUKLARIMIZIN HEPSİ SEVGİLERİNİ GÖNDERİYOR”

  Türkiye’nin her yerinden gerekli yardımların yapıldığını bildiklerini aktaran Şener, “Şırnak’taki çocuklarımız da öğrencilerimiz de İzmir’deki çocuklarımıza ‘biz de varız, yanınızdayız’ demek adına oyuncaklarını paylaşıyorlar. Çoğu, annelerin ördüğü, kendilerinin yaptığı oyuncaklar. Çocuklarımızın hepsi gönüllerini, sevgilerini gönderiyor. Yanlarındayız. Bütün çocuklarımıza selam olsun Şırnak’tan.” diye konuştu.

  Şener, gönderilecek oyuncakların çadırda kalan çocuklara dağıtılacağını bildirdi.

  Öğrencilerden Yusuf İslam Uğur da akranlarına kendi oyuncağını gönderdiğini belirterek, “Oyuncaklarımızla, depremzede çocukları mutlu etmek istedik. Yaralılara Allah şifa versin, geçmiş olsun.” diye konuştu.  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ