Gram Altın ALTIN 507.828
Polisim Dergisi

  Son Dakika! TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Minsk grubunun beyin ölümü gerçekleşmiştir

  Türkiye Büyük Millet Meclisi Mustafa Şentop, Azerbaycan’a giderek destek ziyareti gerçekleştirdi. Burada birçok üst düzey yetkiliyle görüşen …

  Reklam
  Son Dakika! TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Minsk grubunun beyin ölümü gerçekleşmiştir

  Türkiye Büyük Millet Meclisi Mustafa Şentop, Azerbaycan‘a giderek destek ziyareti gerçekleştirdi. Burada birçok üst düzey yetkiliyle görüşen Şentop, bugün Azerbaycan Milli Meclisi’nde Azerbaycanlı milletvekillerine sesleniyor.

  TBMM Başkanı Şentop’un açıklamalarından öne çıkan satır başları:

  “Kadim topraklarımızın 5’te1’inin işgal altında olduğu 30 yıl geçirdik. Türkiye bugüne kadar olduğu kadar, bundan sonra da can kardeşi Azerbaycan’ın yanında yer alacaktır.

  28 Eylül Pazartesi günü grubu bulunan 4 siyasi partinin imzası ile yayımlanan bildiri ile bu kararlılık ortaya konulmuştur. Ermenistan sivil ve masumları öldürmeyi devlet politikası haline getirmiştir. Bu haydut devlet saldırılarını sürdürmeye devam ediyor. Azerbaycan askerlerine gücü yetmeyen, ardına bakmadan kaçan Ermenistan sivilleri katletmeye devam ediyor. Bu çok açık savaş suçudur. O zaman dünyaya sormak lazım, bunu lanetlemeyecekseniz, neyi lanetleyeceksiniz?

  Ermenistan desteklenmeye devam ederse Kafkasya’daki tüm ülkeleri tehdit eder hale gelecektir. Bu tehlikeli oyunu Ermenistan’a kol kanat gerenler durdurmalıdır.

  Yangına körükle gidenler ateşten nasibini alacaktır. Ermenistan işgal ettiği toprakları bir an önce terk etmelidir. Kafkasya’daki çözümsüzlük, Ermenistan’ın Dağlık Karabağ ve çevresindeki işgali sürdükçe devam edecektir.

  Dağlık Karabağ sorununa 30 yıldır çözüm bulamayan AGİT Minsk grubunun beyin ölümü gerçekleşmiştir”

  Ayrıntıla geliyor…

  Reklam
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ