Gram Altın ALTIN 412.239
Polisim Dergisi

    Süper Lig’de ilk 4 haftanın programı belli oldu

    Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre ligde ilk maç Çaykur Rizespor ile Fenerbahçe arasında 11 Eylül Cuma günü oynanacak …

    Reklam
    Süper Lig’de ilk 4 haftanın programı belli oldu
    • SPOR
    • 01 Eylül 2020
    • 29 KEZ OKUNDU

    Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre ligde ilk maç Çaykur Rizespor ile Fenerbahçe arasında 11 Eylül Cuma günü oynanacak. 

    TFF’den yapılan açıklamaya göre ligde ilk 4 haftanın programı şöyle: 

    1. Hafta: 

    11 Eylül Cuma: 

    20.00 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Çaykur Didi)

    12 Eylül Cumartesi: 

    17.00 Demir Grup Sivasspor-Alanyaspor (Yeni 4 Eylül)  

    17.00 Fatih Karagümrük-Yeni Malatya (Stadı açıklanmadı)

    20.00 Göztepe-Yukatel Denizlispor (Gürsel Aksel)

    20.00 Galatasaray-Gaziantep FK (Türk Telekom)

    13 Eylül Pazar: 

    17.00 MKE Ankaragücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eryaman)

    17.00 Hes Kablo Kayserispor-Kasımpaşa (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

    20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Gençlerbirliği (Antalya)

    20.00 Trabzonspor-Beşiktaş (Medical Park)

    14 Eylül Pazartesi: 

    20.00 Hatayspor-Medipol Başakşehir (Stadı açıklanmadı)

    2. Hafta: 

    18 Eylül Cuma: 

    20.00 Yeni Malatyaspor-Göztepe (Yeni Malatya)

    19 Eylül Cumartesi: 

    13.30 Gençlerbirliği-İttifak Holding Konyaspor (Eryaman)

    16.00 Yukatel Denizlispor-Trabzonspor (Denizli Atatürk)

    19.00 Alanyaspor-Hes Kablo Kayserispor (Bahçeşehir Okulları)

    19.00 Beşiktaş-Fraport TAV Antalyaspor (Vodafone Park)

    20 Eylül Pazar: 

    13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Demir Grup Sivasspor (Erzurum Kazım Karabekir)

    16.00 Kasımpaşa-Çaykur Rizespor (Recep Tayyip Erdoğan)

    19.00 Gaziantep FK-Fatih Karagümrük (Kalyon)

    19.00 Medipol Başakşehir-Galatasaray (Başakşehir Fatih Terim)

    21 Eylül Pazartesi: 

    20.00 Fenerbahçe-Hatayspor (Ülker)

    3. Hafta: 

    25 Eylül Cuma: 

    20.00 Fatih Karagümrük-Medipol Başakşehir (Stadı açıklanmadı)

    26 Eylül Cumartesi: 

    13.30 Hes Kablo Kayserispor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

    16.00 Hatayspor-Kasımpaşa (Stadı açıklanmadı)

    16.00 Göztepe-Gaziantep FK (Gürsel Aksel)

    19.00 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor (Medical Park)

    27 Eylül Pazar: 

    13.30 Çaykur Rizespor-Alanyaspor (Çaykur Didi)

    16.00 Demir Grup Sivasspor-MKE Ankaragücü (Yeni 4 Eylül)

    16.00 İttifak Holding Konyaspor-Beşiktaş (Konya Büyükşehir Belediye)

    19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom)

    28 Eylül Pazartesi: 

    20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Yukatel Denizlispor (Antalya)

    4. Hafta: 

    2 Ekim Cuma: 

    20.00 MKE Ankaragücü-Hes Kablo Kayserispor (Eryaman)

    20.00 Gaziantep FK-Trabzonspor (Kalyon)

    3 Ekim Cumartesi: 

    13.30 Yeni Malatyaspor-Fraport TAV Antalyaspor (Yeni Malatya)

    16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Çaykur Rizespor (Erzurum Kazım Karabekir)

    16.00 Medipol Başakşehir-Göztepe (Başakşehir Fatih Terim)

    19.00 Fenerbahçe-Fatih Karagümrük (Ülker)

    4 Ekim Pazar: 

    13.30 Yukatel Denizlispor-İttifak Holding Konyaspor (Denizli Atatürk)

    16.00 Alanyaspor-Hatayspor (Başakşehir Okulları)

    16.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (Vodafone Park)

    19.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Recep Tayyip Erdoğan)

    Reklam
    BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    BİR YORUM YAZ