Polisim Dergisi

  Tayland Kralı resmi metresini affetti

  Yaptığı birçok olayla gündeme gelen Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, bir ilke daha imza attı. Kral Maha, 2019 yılında sadakatsizlikle …

  Reklam
  Tayland Kralı resmi metresini affetti

  Yaptığı birçok olayla gündeme gelen Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, bir ilke daha imza attı.

  Kral Maha, 2019 yılında sadakatsizlikle suçlayarak hapse attırdığı resmi sevgilisi Sineenat Wongvajirapakdi’yi affederek serbest bıraktı.

  Tayland Kralı affettiği resmi sevgilisini Almanya’daki haremine çağırdı.

  RESMİ METRESİ İLAN ETMİŞTİ

  Tayland Kralı Maha, 4’ncü eşi Suthida Vajiralongkorn Na Ayudhya’yı kraliçe ilan ettikten sadece iki ay sonra General Sineenat’a ‘resmi metresi’ olduğunu açıklamıştı.

  Kral, daha sonra sevgilisini kendisine sadakatsizlikle suçlayarak askeri görevlerinden azil etmiş ve hapse attırmıştı. Alman basını, Kral Maha’nın Sineenat’ı affettiğini ve özel uçakla Almanya’ya getirdiğini ileri sürdü.

  20 CARİYESİYLE ALMANYA’DA KALIYOR

  Alman milletvekilleri, mayıs ayında Dışişleri Bakanlığı’ndan Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn’ın salgın zamanında Almanya’daki lüks bir otelde 20 cariyelik haremi ile birlikte neden kaldığına dair açıklama talep etmişti.

  Kral’ın kaldığı Almanya-Avusturya sınırındaki Garmisch Partenkirchen kasabasındaki Grand Hotel Sonnenbichl adındaki lüks otel şuan rezervasyonlara kapalı durumda bulunuyor.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ