Gram Altın ALTIN 411.136
Polisim Dergisi

  Tesla otomobilleri, artık hız sınırı levhalarını da algılayacak

  Dünyanın en popüler elektrikli otomobil üreticisi Tesla, yeni yayınladığı yazılım güncellemeleriyle otomobilleri geliştirmeye devam ediyor …

  Reklam
  Tesla otomobilleri, artık hız sınırı levhalarını da algılayacak

  Dünyanın en popüler elektrikli otomobil üreticisi Tesla, yeni yayınladığı yazılım güncellemeleriyle otomobilleri geliştirmeye devam ediyor.

  Tesla, otomobillerinin otopilot sistemi için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı. 2020.36 sürüm numarasıyla yayınlanan yazılım güncellemesi ile birlikte otomobiller, yollardaki hız sınırı işaretlerini görsel olarak algılayabilecek.

  Daha önce yalnızca navigasyon sistemiyle hız sınırı otomatik olarak tespit eden Tesla otomobilleri, artık üzerindeki kameralar sayesinde hız levhalarını okuyabilecek.


  YEŞİL IŞIK UYARI ÖZELLİĞİ DE EKLENDİ

  Yeni yayınlanan güncelleme ile yeşil ışık uyarı özelliği de araçlara entegre edildi. Bu özellik ile birlikte otomobiller, yeşil ışık yandığında kullanıcıları sesli bir şekilde uyaracak.

  Tesla, yeni yazılım güncellemesini kademeli olarak otomobillerine dağıtıyor. Bu nedenle güncellemenin size ulaşması birkaç hafta sürebilir.

  Reklam
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ