Gram Altın ALTIN 510.781
Polisim Dergisi

  Tiflis Televizyon Kulesi, Azerbaycan bayrağı renkleriyle aydınlandı

  Karabağ’ı yıllardır işgal altında tutan Ermenistan’a karşı mücadelesinde kararlılıkla devam Azerbaycan’a bir destek de Gürcistan’dan geldi …

  Reklam
  Tiflis Televizyon Kulesi, Azerbaycan bayrağı renkleriyle aydınlandı

  Karabağ’ı yıllardır işgal altında tutan Ermenistan’a karşı mücadelesinde kararlılıkla devam Azerbaycan’a bir destek de Gürcistan’dan geldi.

  TİFLİS KULESİ’NDE AZERBAYCAN BAYRAĞI

  Gürcistan’ın başkenti Tiflis’teki Mtatsminda tepesinde bulunan ve yüksekliği 275 metre olan Tiflis Televizyon Kulesi, Tiflis Büyükşehir Belediyesi tarafından Azerbaycan’ın bağımsızlığının 29. yıl dönümü nedeni ile Azerbaycan bayrağının renkleriyle aydınlatıldı.

  AZERBAYCAN’IN BAĞIMSIZLIĞININ 29. YILI

  Belediye tarafından yapılan açıklamada, Azerbaycan’ın bağımsızlığını 29. yılı kutlanarak, “Tiflis kulesi, geleneksel olarak bağımsızlık veya diğer önemli günler vesilesiyle dost ve ortak ülkelerin bayraklarının renkleriyle aydınlatılıyor” denildi.

  Tiflis kulesinin Azerbaycan bayrağının renkleriyle aydınlatılması, başkent sakinleri tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ