Gram Altın ALTIN 444.932
Polisim Dergisi

  Trump: Biden’a usulsüzlük nedeniyle dava açacağız

  ABD Başkanı Donald Trump, rakibi Joe Biden ekibinin Nevada ve Pensilvanya’da seçimleri kazandıklarını açıklaması üzerine, “Biden’ın …

  Reklam
  Trump: Biden’a usulsüzlük nedeniyle dava açacağız

  ABD Başkanı Donald Trump, rakibi Joe Biden ekibinin Nevada ve Pensilvanya’da seçimleri kazandıklarını açıklaması üzerine, “Biden’ın kazandıklarını açıkladığı yerlerde usulsüzlük nedeniyle dava açacağız.” açıklamasında bulundu.

  Demokrat başkan adayı Joe Biden’ın Kampanya Danışmanı Jen O’Malley Dillon’ın, şu anda kritik önemde olan Pensilvanya’da ve Nevada eyaletlerinde seçimleri kazandıklarını açıklamasının ardından Trump’tan tepki geldi.

  Trump, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Biden’ın kazandıklarını açıkladığı yerlerde seçimlerde usulsüzlük nedeniyle dava açacağız. Elimizde çok fazla delil var. Sadece medyaya bakın. Biz bu seçimleri kazanacağız. Önce Amerika.” ifadesini kullandı.

  Trump: “Pensilvanya’da büyük bir hukuki zafer kazandık”

  Öte yandan Pensilvanya’nın Philadelphia şehrindeki mahkeme, Trump ekibinin sayım merkezlerine girmelerine izin verilmesine ilişkin talebini değerlendirdi.

  Mahkeme, Cumhuriyetçi Partili isimlerin de bugün yerel saat ile sabah 10.30 itibarıyla seçim sayım merkezlerine girmelerine hükmetti.

  Trump bu kararın ardından Twitter’dan “Pensilvanya’da büyük bir hukuki zafer kazandık.” paylaşımında bulundu.

  Trump’ın kampanya ekibi Nevada’da basın toplantısı düzenleyecek

  Öte yandan Trump’ın seçim ekibi bugün seçim sonuçlarının netleşmesi için en kritik eyaletlerden biri olan Nevada’nın Las Vegas kentinde “önemli bir duyurunun yapılacağı” basın toplantısı düzenleyecek.

  ABD’de sayım devam ediyor: Biden’in delege sayısı 264 oldu, Trump’tan itiraz geldi

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ