Gram Altın ALTIN 498.974
Polisim Dergisi

  Trump, kampanya için hazır hissettiğini söyledi

  Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump, bugün Amerikan Fox haber kanalına konuştu. “BAŞKAN SAVAŞMAK İÇİN ÇOK İYİ DURUMDA …

  Reklam
  Trump, kampanya için hazır hissettiğini söyledi

  Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump, bugün Amerikan Fox haber kanalına konuştu.

  “BAŞKAN SAVAŞMAK İÇİN ÇOK İYİ DURUMDA”

  “Bağışıklığım var, Başkan savaşmak için çok iyi durumda.” ifadesini kullananan Trump, televizyon programında, “virüs bulaştırıcı olup olmadığı” konusuna bir açıklık getirmezken, seçim kampanyası çalışmalarına hazır olduğu mesajını verdi.

  Trump‘ın pazartesi günü seçim mitingi için Florida’ya gitmesi, takip eden günlerde de her gün en az 1 veya 2 etkinlikte seçmenleri ile buluşması bekleniyor.

  Donald Trump, koronavirüse yakalanmasının ardından ilk kez dün halka açık bir etkinliğe katılarak, yüzlerce Amerikalıya hitap etmişti.

  NEGATİF OLUP OLMADIĞINA DEĞİNİLMEMİŞTİ

  Trump Beyaz Saray’ın bahçesinde düzenlenen etkinlikte ülkenin farklı yerlerinden gelen destekçileri ile buluşurken, Beyaz Saray tarafından yapılan açıklamada ise ABD Başkanı’nın koronavirüse ilişkin negatif test raporu alıp almadığı konusuna değinilmemişti.

  1 Ekim Perşembe gününü 2 Ekim Cuma gününü bağlayan gece yeni tip koronavirüse yakalandığını duyuran Trump, cuma günü kaldırıldığı Walter Reed Askeri Hastanesinde 3 gece kaldıktan sonra pazartesi günü taburcu edilmişti.

  ‘CUMARTESİ GÜNÜ DÖNMESİNİ BEKLİYORUM’ DEMİŞTİ

  Tedavisine Beyaz Saray’daki konutunda devam edilen Donald Trump‘ın doktoru Sean Conley, yaptığı son açıklamada, “Cumartesi günü, Başkan’a Kovid-19 tanısı konulalı 10 gün olacak. Sağlık ekibinin uyguladığı ileri seviyeli tanıların ilerlemesine baktığım zaman, cumartesi günü Başkan’ın güvenli bir biçimde kamusal işlerine dönmesini bekliyorum.” ifadesini kullanmıştı.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ