Gram Altın ALTIN 495.182
Polisim Dergisi

  Türkiye’nin Karadeniz’de bulduğu dev doğal gaz rezervi Rumları korkuttu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı 320 milyar metreküp doğal gaz keşfi Rumları panikletti. Rum basınında flaş haber olarak duyurulan doğal gaz …

  Reklam
  Türkiye’nin Karadeniz’de bulduğu dev doğal gaz rezervi Rumları korkuttu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı 320 milyar metreküp doğal gaz keşfi Rumları panikletti. Rum basınında flaş haber olarak duyurulan doğal gaz keşfinde Erdoğan’ın Doğu Akdeniz sözleri öne çıkarıldı.

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın Karadeniz‘deki Tuna-1 kuyusunda 320 milyar metreküp doğal gaz bulunduğunu duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “İnşallah bir müjdeli haberi de Akdeniz’den bekliyoruz” açıklamasının ardından Güney Kıbrıs Rum Yönetimi paniklerken; Rum basını Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarını okuyucularına flaş haber olarak aktardı. Ayrıca Rum medyası Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarını canlı olarak okuyucularına aktardı.

  ERDOĞAN’IN AKDENİZ SÖZLERİ ÖNE ÇIKARILDI

  “Erdoğan’ın sürprizi; 320 milyar metreküp doğal gaz rezervi keşfettiler” başlıklarını kullanan Rum medyası, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “İnşallah bir müjdeli haberi de Akdeniz’den bekliyoruz” sözünü öne çıkardı. Yorumlarda Türkiye‘nin Akdeniz’de de doğal gaz rezervi bulabileceğine işaret edildi.

  Kaynak: DHA

  Reklam
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ