Gram Altın ALTIN 503.036
Polisim Dergisi

  Twitter, reklamsız haber içeriği sunan Scroll’u satın aldı

  Twitter, haber sitelerini reklamsız olarak takip etmeyi sağlayan start-up Scroll’u satın aldı. Twitter, yeni bir abonelik sistemi yapmayı …

  Reklam
  Twitter, reklamsız haber içeriği sunan Scroll’u satın aldı

  Twitter, haber sitelerini reklamsız olarak takip etmeyi sağlayan start-up Scroll’u satın aldı. Twitter, yeni bir abonelik sistemi yapmayı planladıklarını belirtti.

  BuzzFeed, USA Today, Atlantic gibi web siteleriyle çalışan Scroll adlı girişim, abonelerine bu siteleri reklam olmadan ziyaret etme olanağı sağlıyor.

  Twitter’dan konu hakkında bugün yapılan açıklamada, Scroll’un 13 kişilik ekibinin bünyelerine katılacağını ve Scroll’un geçici olarak yeni abonelikleri durduracağını belirtti. Açıklamada Scroll’un reklam ve pop-up’lar olmadan sadece içerik sunarak iyi bir okuyucu deneyimi sağladığı ifade edildi.

  Anlaşmanın detaylarına ilişkin ise bilgi verilmedi.

  2016 yılında kurulan Scroll, son 6 ayda Twitter’ın bünyesine katılan 6. şirket oldu. Scroll’un yatırımcıları arasında New York Times, News Corp gibi yayıncılar yer alıyor.

  Reklam
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/polisrew/public_html/polisimdergisi.org.tr/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ