Gram Altın ALTIN 458.603
Polisim Dergisi

  Twitter yeni sesli sohbet özelliği Spaces’i duyurdu

  Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından Twitter, yeni özelliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda “Fleets …

  Reklam
  Twitter yeni sesli sohbet özelliği Spaces’i duyurdu

  Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından Twitter, yeni özelliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda “Fleets” isimli hikayeler özelliğini kullanıcılarına sunan şirket, şimdi de “Spaces” isimli sesli sohbet üzerinde çalışıyor.

  Şu anda sadece iOS’ta çok kısıtlı bir kullanıcı kitlesiyle test edilen özellik, kullanıcıların sesli görüşmeler yapmasına olanak tanıyacak.

  Bu özellik için resmi Twitter hesabı oluşturan şirket, bazen 260 karakterin yeterli olmadığını belirtiyor. Twitter, henüz birkaç paylaşım yaptığı bu hesap üzerinden Spaces özelliği ile ilgili yeni gelişmeleri duyuracak.

  SPACES ÖZELLİĞİ NASIL ÇALIŞACAK

  Twitter Spaces, yalnızca iki kullanıcı veya bir grup içinde kullanılabilecek. Ayrıca sesli sohbeti başlatan kullanıcı, oluşturacağı özel bağlantıyla diğer kullanıcıları sohbet odasına davet edebilecek. Bağlantıyla davet edilen kullanıcılar, aynı zamanda konuşmacı veya dinleyici olarak seçilebilecek.

  Twitter’ın Spaces özelliğiyle ilgili şimdilik çok fazya bir detay yok. Söz konusu özelliğin tüm kullanıcılar için ne zaman kullanıma sunulacağı ise bilinmiyor.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ