Gram Altın ALTIN 457.213
Polisim Dergisi

  Ünal Aysal’ın milyon dolarlık oteli icradan satıldı

  Ünal Aysal, İstanbul’un en lüks otellerinden biri olan Les Ottomans Hotel’i elinden çıkarmak için uzun süre pazarlık yaptı. Ancak, otelin bağlı …

  Reklam
  Ünal Aysal’ın milyon dolarlık oteli icradan satıldı

  Ünal Aysal, İstanbul’un en lüks otellerinden biri olan Les Ottomans Hotel’i elinden çıkarmak için uzun süre pazarlık yaptı.

  Ancak, otelin bağlı olduğu Kalamos Turizm ve Ticaret AŞ için konkordato davası açılınca, satış süreci de durdu.

  İCRADAN SATILDI

  Konkordato davasında Kalamos Turizm için iflas kararı çıkınca icradan satış için yeniden düğmeye basıldı. İstanbul 10. İcra Dairesi’nin yürüttüğü icra ihalesi dün yapıldı.

  BANKA ALACAKLARINA KARŞI..

  20 dakikada sonuçlanan ihale sonrası, otelin yeni sahibi Akbank oldu. Bankanın, şirketten olan alacağına karşılık otelin sahibi olduğu öğrenildi.

  ÜNAL AYSAL’IN İŞLERİ KÖTÜ

  Öte yandan, Aysal’ın İtalyan ortaklı enerji firması Yeni Elektrik Üretim AŞ için de geçen yıl iflas kararı verilmişti.  Aysal’ın, sahip olduğu enerji şirketlerinde yaşadığı mali sıkıntıların, grubun diğer şirketlerini de olumsuz etkilediği kaydedildi.

  9 BOĞAZİÇİ YALISINDAN BİRİ

  Les Ottomans Hotel olarak faaliyet yürütülen yer esasında bir yalı. 18. Yüzyılın ilk yarısında Sadrazam Muhsinzade Mehmed Paşa tarafından yaptırılan yalı Muhsinzade Yalısı olarak da biliniyor. Anılan yalı, Kuruçeşme Beşiktaş sahilde bulunan 9 Boğaziçi yalısından biri konumunda.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ