Gram Altın ALTIN 436.31
Polisim Dergisi

  Zeynep Gürcanlı dış politika yazılarıyla DÜNYA’da…

  Duayen gazeteci Zeynep Gürcanlı artık DÜNYA’da… “Yedi Düvel” köşesiyle dış politikanın nabzını tutacak olan Gürcanlı’nın ilk yazısı yarın DÜNYA …

  Reklam
  Zeynep Gürcanlı dış politika yazılarıyla DÜNYA’da…

  Duayen gazeteci Zeynep Gürcanlı artık DÜNYA’da… “Yedi Düvel” köşesiyle dış politikanın nabzını tutacak olan Gürcanlı’nın ilk yazısı yarın DÜNYA+’da…

  Petit Ecole ve Tevfik Fikret Lisesi mezunu olan Zeynep Gürcanlı, üniversite eğitimini ODTÜ Uluslararası İlişkiler bölümünde yaptı.

  Gazetecilik kariyerine 1991 yılında başlayan Gürcanlı, Anadolu Ajansı’nda dış haberler muhabiri olarak görev alıktan sonra, Hürriyet gazetesinde diplomasi muhabiri olarak çalıştı. Gürcanlı Star gazetesinde önce diplomasi muhabiri, ardından da dış politika yazarı olarak görev yaptıktan sonra The New Anatolian ve Vatan gazetelerinde de yine dış politika alanında çalıştı.

  Hürriyet Gazetesi’nde dijital gazetecilik kariyerine başlayan ve bir süre gazetenin internet bölümünün Ankara temsilciliğini yapan Gürcanlı, 5 yıl Sözcü Gazetesi’nde internet Ankara temsilcisi ve dış politika yazarı olarak çalıştı.

  Diplomasi Muhabirliği Derneği’nin üç dönem başkanlığını yapan Gürcanlı, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ve Ankara Gazeteciler Cemiyeti ile, Parlamento Muhabirleri Derneği üyesi. Gürcanlı, İngilizce ve Fransızca biliyor.

  Reklam
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ